Dveře z nerezové oceli

Dveře z nerezové oceli - ukázka 1
Dveře z nerezové oceli - ukázka 2
Dveře z nerezové oceli - ukázka 3

Atraktivní a estetické pro výrazné akcenty.

Firma Teckentrup nabízí velké množství dveří a vrat z velmi kvalitní, téměř nezničitelné nerezové oceli a vytváří tak vynikající designové efekty pro atraktivní, nezaměnitelná řešení. Použití nerezových dveří a vrat je nutné především v oblastech, kde je kladen zvláštní důraz na hygienu a čistotu. Nejmodernější výrobní zařízení, vysoce kvalitní suroviny a prvotřídní zpracování jsou zárukou maximální funkčnosti, zachování hodnot a jednoduché údržby.

Dveře a vrata Teckentrup z nerezové oceli se používají všude tam, kde záleží na dodržování přísných hygienických předpisů a zvláštní ochraně před agresivními prostředky. Nejrůznější designy povrchu, atraktivní sady klik a stabilní závěsy z nerezové oceli umožňují moderní, estetická řešení prostoru. Proto se tento exkluzivní materiál používá stále častěji jako stylistický prvek v architektonicky náročných objektech. Ať už se jedná o vlhkost, horko, chlad, chemické prostředky nebo vysoké namáhání, jen dveře a vrata z nerezové oceli zaručují maximální bezpečnost. Dveře a vrata Teckentrup se používají v nejrůznějších oblastech, např. ve farmacii, potravinářské technice, medicíně, laboratořích, zdravotnických prostorách, chemickém průmyslu, lakovnách, saunách, krytých plovárnách, školách, stanicích metra atd.

Tvarově dokonalá kování ze stejného materiálu jako sady klika-klika a klika-koule, závěsy a horní samozavírače kladou přídavné optické akcenty a splňují všechny požadavky na funkci a ergonomii. Vyžadují-li prostorové podmínky přídavné zdroje světla, jsou k dispozici pravoúhlá a oblá prosklení s vhodnými zasklívacími lištami.Nerezová ocel umožňuje fascinující spojení tvaru a světla. Výrazné povrchové struktury utvářejí atmosféru vnitřních prostor. S lesklými a matnými povrchy vznikají zajímavé efekty. Lze si vybrat dveře a vrata v provedeních povrchu kruhově broušeno (mramorováno) a broušeno na 240 zrno, (povrch lněná struktura na dotaz).