Víceúčelové dveře Teckentrup

Norma pro vnější dveře DIN EN 14351-1

Pro vnější dveře je od 01.02.2010 závazná norma DIN EN 14351-1. Z tohoto důvodu obdrží všechny víceúčelové dveře pro vnější použití označení CE. Ke dveřím bude navíc přiloženo potvrzení o shodě poskytující informace o výkonových parametrech produktu.

Víceúčelové dveře Teckentrup

U uzavření prostorů s různými teplotami, zejména u venkovních dveří, dochází zpravidla k energetickým ztrátám. Dvoustěnné, tepelně izolované ocelové dveře firmy Teckentrup poskytují efektivní ochranu. Díky promyšlené konstrukci a prvotřídní kvalitě materiálů a zpracování je zajištěn optimální tepelněizolační účinek a dveře jsou obzvlášť robustní a bezpečné.

Víceúčelové, tepelně izolované ocelové dveře Teckentrup s multifunkční ochranou se používají téměř ve všech průmyslových, živnostenských, komunálních, zemědělských i soukromých oblastech. Provedení z oceli a nerezové oceli, jakož i široké spektrum designových variant umožňují individuální přizpůsobení všem stavebním požadavkům. Různé tvary prosklení, trafo-mříže a větrací mříže splňují všechny funkční a optické nároky. Promyšlené bezpečnostní detaily, jako např. integrace do zamykacích a kontrolních systémů, zajišťují přídavnou ochranu.