Zvukově izolované dveře Teckentrup

Zvukově izolované dveře Teckentrup

Zvuková izolace v budovách má velký význam pro lidské zdraví a pohodlí. Především hluk na pracovišti ovlivňuje nejen „pracovní klima“, nýbrž výrazně omezuje i schopnost koncentrace a vnímání. Zvukově izolované ocelové dveře firmy Teckentrup poskytují při vysoké hladině hluku optimální ochranu. Zajišťují příjemnou akustiku, snižují obtěžování hlukem, zvyšují pracovní výkonnost a chrání lidské zdraví. Dveře dosahují optimálních izolačních hodnot díky zvláštní konstrukci dveřního křídla, velmi těsnému izolačnímu materiálu a speciálnímu těsnění.

Jako multifunkční dveře je lze podle potřeby navíc kombinovat také s kvalifikacemi požární ochrana a ochrana proti kouři, ochrana proti vloupání a tepelná izolace. Protože ve skutečnosti neexistují ideální podmínky, musí být od prověřované hodnoty zvukové izolace odečteno 5 dB. Podle individuálních zvláštností zdrojů hluku si lze vybrat pro každou stavební situaci z širokého výkonostního spektra od 33 dB do 57 dB. Dveře v provedení se silnou nebo plochou polodrážkou, tvarově hezké sady klik, jakož i provedení z nerezové oceli umožňují opticky náročná designová řešení.

Optimální tlumení zvuku

Zvukově izolované dveře Teckentrup se používají ve všech oblastech průmyslu, ve veřejných budovách, v nebytových prostorách i v bytové výstavbě. Splňují předepsané normy pro zvukovou izolaci a jsou laboratorně prověřeny a klasifikovány podle normy DIN EN 20140/717-1. Komfortní obsluhu zajišťují běžné varianty zámků a kování.