Pohony CarTeck

Snadné ovládání

Komfort ovládání

Naše vysílače jsou zabezpečené klíčem, kombinací tlačítek nebo biometrickou identifikací před neoprávněným použitím. Navíc chrání permanentní elektronické monitorování osoby a věcné hodnoty. Ať prší, padají kroupy nebo sněží – s našimi ručními vysílači si zachováte suché nohy při příjezdu. Naše vysílače jsou vybavené volitelně dvěma nebo čtyřmi kanály.

Přístup i v případě výpadků.

Bez připojení na síť

Garáže, které nedisponují druhým vchodem, musí být opatřené dodatečným nouzovým odjištěním. Klíčem tak lze vrata otevřít i při výpadku proudu.

Volitelná světelná závora

Bez připojení na síť

Bezpečný doplněk pro celou rodinu: Světelná závora zastaví vrata okamžitě při přerušení světelného paprsku. Při zavřených vratech jsou vysílač a přijímač neviditelné a chráněné před poškozením. Díky snadné svorkové montáži se světelná závora skvěle hodí i pro dodatečnou montáž.

Pohony CarTeck

Dobré příslušenství cílí na smysl pro kvalitu. A slouží smyslu pro estetiku. To je jádrem naší filozofie. Tak zajišťujeme, že naše doplňky vždy harmonizují s každými garážovými vraty – funkčně i vizuálně. Náš motor je vaše spokojenost.

Pohony CarTeck Pohony CarTeck Pohony CarTeck

Skutečné skvosty
Kvalita poslouží. To dokazují naše nové designové vysílače SH4-D black and white. Svojí elegancí a krásou tvarů se hladce začlení do interiéru moderních vozidel.

Designový ruční vysílač SH4-D zajišťuje pohyb. Neboť se svými čtyřmi kanály můžete navíc ovládat druhá garážová vrata, vrata do dvora, osvětlení uvnitř nebo venku a mnoho dalšího. Designový vysílač SH4-D black se sériově dodává u všech pohonů CarTeck 20.1, 30.1 race a 40.1.

Není co na sebe? To pro nový ruční vysílač SH4-D white neplatí. Dodáváme se čtyřmi barevnými pouzdry. Jednoduše převléknete, hotovo. A již se ladění barev kryje s vaší aktuální denní formou.

Samostatně objednané ruční vysílače SH4-D se vždy dodávají v ušlechtilém, vysoce kvalitním dárkovém balení.