Pohony CarTeck

NOVĚ: Designový ruční vysílač

NOVĚ: Designový ruční vysílač

Není co na sebe? To pro nový ruční vysílač SH4-D neplatí. Bílé provedení dodáváme se čtyřmi barevnými pouzdry. Jednoduše převléknete, hotovo. A již se ladění barev kryje s vaší aktuální denní formou. Vysílejte nyní v barvě!

Biometrické ovládání

Bez připojení na síť

Otisk prstu je jedinečný. To je důvod, proč moderní bezpečnostní systémy vsázejí na přednosti biometrického rozpoznávání. Nabízejí totiž maximální ochranu před manipulacemi. Schraňujete hodnoty ve své garáži nebo je bezprostřední přístup z garáže mezi vaše vlastní čtyři stěny? Pak se rozhodněte pro nejvyšší bezpečnostní standard. Naše biometrické systémy jsou k dostaní jako mobilní ruční vysílač nebo pevně nainstalované rádiové tlačítko.

Pohony CarTeck Pohony CarTeck

Automatika z jedné ruky. Komfort ovládání bez vystupování.

  • Permanentní elektronická kontrola vrat
  • Spolehlivá vypínací automatika
  • Nasouvací pojistka zpomalující vloupání
  • Dálkové ovládání bezpečné proti manipulaci
  • Integrované osvětlení garáže
  • Snadná, čistá montáž

S elektrickým pohonem s dálkovým se otevírání a zavírání řídí pohodlně z auta pomocí dálkového ovladače. To je příjemné zvláště v dešti, chladu a po soumraku. Pohony garážových vrat CarTeck od společnosti Teckentrup se vyznačují robustní mechanikou, výkonnými motory a inteligentním řízením. Všechny systémové komponenty jsou vybaveny součástmi nevyžadujícími údržbu a nepodléhajícími opotřebení a rovněž vyspělou a energeticky úspornou elektronikou. Ta řídí všechny komfortní a bezpečnostní funkce. Podle požadavků vrat jsou k dispozici pohonné systémy "12.1", "20.1", "30.1 race" a "40.1".

Pohony CarTeck Pohony CarTeck
TypyTažný
výkon
Max. rychlost
otevírání
Příkon
ve Standby
 30.1 race      800 N    220 mm/sekunda            < 2,7 W
 40.1    1000 N    140 mm/sekunda            < 2,7 W
 20.1      700 N    140 mm/sekunda            < 2,0 W
 12.1      500 N     140 mm/sekunda            < 1,5 W

Informace o výrobku: