Sekční vrata CarTeck GSH

Konfigurační program pro garážová vrata CarTeck

Konfigurační program pro garážová vrata CarTeck

Hledáte nová garážová vrata? Pouhými nekolika kliknutími Vám konfiguracní program CarTeck ukáže, jak Vaše vysnená nová vrata vypadají ve Vaší garáži.

START

Barevné odstíny

neošetřený
neošetřený

borovice
borovice

dub
dub

teak
teak

ořech
ořech

Nejmodernější pohonná technika

Nejmodernější pohonná technika

Komfortní obsluha: otvírání a zavírání vrat se provádí pohodlně z auta prostřednictvím elek-trického pohonu s dálkovým ovládáním. To je příjemné zejména za deštivého, chladného počasí nebo za tmy.

Promyšlené detaily

Promyšlené detaily

U sekčních vrat CarTeck jsou všechny technické detaily navzájem perfektně sladěny a zaručují tichý chod vrat, vysoký komfort ovládání a bezpečnost prověřenou německou státní zkušebnou TÜV podle nové evropské normy EN 12604.

Sekční vrata CarTeck GSH

Z masivního dřeva, v řemeslném zpracování

Dřevo působí teplým dojmem a podrthuje přirozený charakter. Pro naše sekční vrata GSH používáme dva druhy dřeva: norský smrk vybrané jakosti, ze zámoří kanadskou jedli (tsugu) s jemným žilkováním. Vrata jsou ošetřena již ze závodu ekologicky nezávadným bezbarvým impregnačním roztokem, který chrání dřevo před napadením houbami, hnilobou a škůdci. Za účelem ochrany proti povětrnostním vlivům a ultrafialovému záření jsou všechna dřeva ze závodu k dispozici i v barevných odstínech borovice, dub, teak a ořech. Podle vlastního vkusu a stylu domu si lze vybrat nejrůznější povrchové úpravy. Ať drážka, bez drážky, kazeta nebo rybí kost – výběr umožňuje velkou variabilitu vzhledového řešení.


Informace o výrobku: