Garážová vrata CarTeck GSW 40-L
Maximální vzhledová rozmanitost tvaru

Konfigurační program pro garážová vrata CarTeck

Konfigurační program pro garážová vrata CarTeck

Hledáte nová garážová vrata? Pouhými nekolika kliknutími Vám konfiguracní program CarTeck ukáže, jak Vaše vysnená nová vrata vypadají ve Vaší garáži.

START

Barvy pro každý vkus

Barvy pro každý vkus

Vnější vzhled povrchu vrat lze snadno přizpůsobit vlastnímu stylu domu. Vrata GSW 40 se dodávají standardně v odstínu bílá (podle RAL 9016). Na přání si můžete také vybrat téměř ze všech barev RAL a NCS. Řada trendových barev je k dostání za výhodnou cenu. Informujte se u Vašeho prodejce.

Také v imitaci dřeva

Také v imitaci dřeva

Ocelová vrata Teckentrup s imitací dřeva spojují charakter dřeva s technickými výhodami oceli. Zapadají např. harmonicky do dřevěné architektury a jsou přesto odolná, tepelně izolovaná a snadno ošetřovatelná.

Prosklení

Prosklení

Atraktivnost vašich vrat můžete ještě zvýšit tvarově hezkými prosklívacími prvky. Přizpůsobením vedlejším dveřím, oknům nebo vstupním dveřím dostává celková architektura vašeho domu obzvlášť charakteristický vzhled. Díky dopadajícímu dennímu světlu tak lze garáž ještě lépe využít např. jako dílnu nebo místnost pro pěstování vlastních zálib. Prosklívací prvky extrémně odolné proti poškrábání jsou k dostání v mnoha variantách od oblého prosklení až po příčlová okna.

Vedlejší dveře / Vložené dveře

Vedlejší dveře / Vložené dveře

Ke všem vratům (typ GSW 40-L) se dodávají také vzhledově stejné vedlejší dveře nebo integrovatelné vložené dveře s nízkým prahem.

Nejmodernější pohonná technika

Nejmodernější pohonná technika

Komfortní obsluha: Otvírání a zavírání vrat je řízeno pohodlně z auta pomocí elektrického pohonu s dálkovým ovládáním. To je příjemné obzvlášť při deštivém a chladném počasí a za tmy.

Promyšlené detaily

Promyšlené detaily

U sekčních vrat CarTeck jsou všechny technické detaily navzájem perfektně sladěny a zajišťují tichý chod vrat, vysoký ovládací komfort a bezpečnost přezkoušenou Spolkem pro technický dozor (TÜV) podle nové evropské normy EN 12604.

Sekční vrata CarTeck GSW 40-L
Smějící se rodina

Sekční vrata CarTeck GSW 40-L skýtají maximální variabilitu vybavení - také až do extrémních šířek vrat 5,50 metrů.

  • Vysoce stabilní a tepelně izolovaná: průběžně ocelové sekce o tloušťce 40 mm
  • Atraktivní, moderní vnější vzhled: 4 dezény pro zajímavé varianty ztvárnění: drážka, středová drážka, bez drážky, kazeta
  • S finální povrchovou úpravou 4 stylové a elegantní struktury: woodgrain, stucco, mikroprofilovaný a hladký
  • Velký výběr barev: řada trendových barev za výhodnou cenu, všechny barvy RAL a různé imitace dřeva
  • Tvarově hezká prosklení: vpouštějí světlo do garáže a zdůrazňují váš individuální styl
  • Vedlejší a vložené dveře Pro přístup bez otevření vrat. Přizpůsobené všem vnějším vzhledům, vedlejší dveře také v dvoukřídlém provedení
  • Rozsáhlá bezpečnostní sada: optimální kompletní ochrana na základě ochrany proti vloupání přezkoušené TÜV, elektronické světelné závory, ochrany proti sevření prstů, techniky dvojitých tažných pružin.

Informace o výrobku: