Výklopná vrata CarTeck

Konfigurační program pro garážová vrata CarTeck

Konfigurační program pro garážová vrata CarTeck

Hledáte nová garážová vrata? Pouhými nekolika kliknutími Vám konfiguracní program CarTeck ukáže, jak Vaše vysnená nová vrata vypadají ve Vaší garáži.

START

Barvy pro každý vkus

Barvy pro každý vkus

Vzhled povrchu lze snadno přizpůsobit vlastnímu stylu domu. Kromě standardních barev bílá a sépiová hnědá jsou vrata k dostání v trendových barvách za výhodnou cenu. Navíc také téměř ve všech barvách RAL a NCS.

Vedlejší dveře nebo vestavěné dveře

Vedlejší dveře nebo vestavěné dveře

Ke každým vratům a ke každému vnějšímu provedení dodává Teckentrup dveře se stejným dekorem. Ať se separátními vedlejšími dveřmi nebo integrovanými vestavěnými dveřmi - vstup do garáže je možný i bez otevření vrat.

Nejmodernější pohonná technika

Nejmodernější pohonná technika

Komfortní obsluha: otvírání a zavírání vrat se provádí pohodlně z auta prostřednictvím elek-trického pohonu s dálkovým ovládáním. To je příjemné zejména za deštivého, chladného počasí nebo za tmy.

Promyšlené detaily

Promyšlené detaily

Všechny technické detaily navzájem perfektně sladěny a zaručují tichý chod vrat, vysoký komfort ovládání a bezpečnost prověřenou německou státní zkušebnou TÜV podle nové evropské normy EN 12604.

Sekční vrata CarTeck

Přehled výhod pro stavebníky

  • Výplně vratového křídla z oceli nebo masivního dřeva
  • V povrchové struktuře "drážka" nebo "kazeta"
  • Velký výběr dezénů a barev
  • Bezpečné ovládání
  • Komfortní pohonný systém
  • Vedlejší a vestavěné dveře stejného vzhledu

Komfortní vratový systém - vhodný pro všechny garáže

Program výklopných vrat CarTeck firmy Teckentrup byl koncipován pro všechny typy garáží a vyznačuje se bezpečnou technikou a velkou rozmanitostí designu. Ať pro samostatné garáže, dvojgaráže nebo řadové garáže - velký výběr designů skýtá volný prostor pro individuální řešení a klade zvláštní optické akcenty, přizpůsobené celkové architektuře domu.


Informace o výrobku: