Průmyslová rolovací vrata a mříže

Pohodlné ovládání

Pohodlné ovládání

Výkonné pohony a řídicí systémy jsou navzájem optimálně sladěné, lze je snadno montovat a programovat. Moderní ovládací prvky zajišťují dodatečný komfort.

Zabezpečení brzdící vloupání

Stabilní a robustní součásti a dodatečné mechanické uzavírací prvky zajišťují efektivní ochranu proti vloupání.

Zabezpečení proti vloupání

Stabilní a robustní součásti a dodatečné mechanické uzavírací prvky zajišťují efektivní ochranu proti vloupání.

Průmyslová sekční vrata

Rolovací vrata Teckentrup se hodí pro všechny prostorové situace. Flexibilní konstrukce vrat s mimořádně stabilními dvojstěnnými profily umožňuje přesná řešení pro nejrůznější uzávěry. Zvláště inovační, mikroprofilovaný speciální profil ThermoTeck činí dojem nejvyšší funkčností a estetikou. Jednoduchá, robustní a flexibilní konstrukce s těsně navíjeným pancířem vrat umožňuje širokou škálu použití. Rolovací vrata Teckentrup se hodí pro vnější i vnitřní montáž a díky malé potřebě místa po stranách a pod stropem se přizpůsobí každé situaci.

  • Pro oblast nakládky
  • Ideální pro podzemní garáže
  • V maloobchodu pro zabezpečení obchodů, např. v pasážích
  • Optimální integrace do stávající architektury
  • Při nedostatku místa v hale a předpisech o protivýbuchové ochraně
  • Jako vně montovaná rolovací vrata s krytem pancíře
  • Speciální řešení také při extrémních rozměrech

Rolovací vrata Teckentrup odpovídají standardně bezpeč-nostním požadavkům platných evropských norem. Splňují ustanovení normy EN 13241-1

Rolovací vrata

Rolovací vrata

Rolovací vrata

Rolovací vrata firmy Teckentrup – koncepce vrat pro hospodárná řešení přizpůsobená individuálním potřebám zákazníka. Jednoduchá, robustní a flexibilní konstrukce s těsně navíjeným pancířem vrat umožňuje širokou škálu použití. Rolovací vrata Teckentrup se hodí pro vnější i vnitřní montáž a díky malé potřebě místa po stranách a pod stropem se přizpůsobí každé situaci.

Rolovací mříže

Rolovací mříže

Rolovací mříže

Rolovací mříže firmy Teckentrup nejrůznějších tvarů zajišťují optimální větrání, průhlednost a ochranu. Profil 6010 visio s jemným děrováním navíc nepropouští listí a nečistotu. Preferovanou oblastí použití jsou obchody v pasážích s velkými výkladními skříněmi, podzemní garáže a parkovací domy. Všechny rolovací mříže jsou standardně vybaveny automatickou pojistkou proti vysunutí.

NOVINKA: „easy” rolsystém

Rolosystém easy

Rolovací vrata/Rolovací mříže s trubkovým motorem

Nový rolovací systém „easy” firmy Teckentrup se vyznačuje jednoduchou a robustní konstrukcí. Jednotlivé stavební díly byly smysluplně zjednodušeny a optimálně na sebe přizpůsobeny.

Rychloběžná rolovací vrata

Rychloběžná rolovací vrata

Rychloběžná rolovací vrata

Rychloběžná rolovací vrata ThemoTeck Teckentrup jsou koncipována pro průmyslový nepřetržitý provoz. Vysoce kvalitní materiál a sériové vybavení bezpečnostními prvky zaručují plynulý tok dopravy. Díky rychlému otvírání a zavírání vrat a izolovaným profilům ThermoTeck zůstává teplo v hale a ušetří se tak energie. Prosklívací prvky navíc vytvářejí světlou, příjemnou pracovní atmosféru.