Průmyslová sekční vrata

Nový konfigurační program pro průmyslová vrata

Nový konfigurační program pro průmyslová vrata

Nový konfigurační program pro průmyslová vrata firmy Teckentrup umožňuje virtuální dimenzování a ztvárnění každého specifického stavebního úkolu. Pomocí několika kliknutí jsou definována správná sekční vrata – jejich velikost, vnější vzhled, kování, řízení, pohon. Konfigurační program dodá podrobný text pro výběrové řízení včetně vizualizace.

START

Vedlejší dveře / Vložené dveře

Vedlejší dveře / Vložené dveře

Přídavné vybavení vedlejšími dveřmi jednotného vzhledu a bez prahu nebo integrovatelnými vloženými dveřmi s nízkým prahem umožňuje osobám i malým dopravním prostředkům neomezený průchod.

Velký výběr designů

Velký výběr designů

Vnější vzhled vrat určuje rozhodující měrou dojem budovy a může také optimálně zprostředkovat firemní corporate design. Plánovači a architekti mohou čerpat z nepřeberného množství dezénů, povrchů a barev a kreativně realizovat svůj individuální styl.

Rozmanité povrchy

Rozmanité povrchy

Plánovači mají z čeho čerpat. Moderní povrchy, např. výrazná struktura „mikroprofilovaný“, nejrozmanitější barvy včetně různých imitací dřeva a atraktivních prosklení otvírají neomezené možnosti optického řešení.

Komfortní obsluha

Komfortní obsluha

Nejmodernější systémy pohonu a řízení jsou navzájem optimálně sladěny, dají se snadno montovat a naprogramovat. Ručně ovládaná vrata jsou z výroby připravena pro použití elektrických pohonů a je možné je jimi dodatečně vybavit.

Průmyslová sekční vrata

Průmyslová sekční vrata Teckentrup v různých provedeních SW, SW80, SL, SLW a SLX a s řadou variant vybavení se flexibilně přizpůsobí všem požadavkům. Kromě vedení vrat, které klouže svisle nahoru a šetří místo, se systém sekčních vrat vyznačuje především tichým chodem, odolným povrchem a velkou rozmanitostí designu. Atraktivní prosklení a integrovatelné vložené a vedlejší dveře splňují všechny individuální požadavky. Sekční vrata Teckentrup jsou k dostání ve velkém výběru, pro každý podnikový účel, v různých konstrukčních kombinacích a vybaveních. Díky inteligentní optimalizaci produktů je montáž našich vrat jednodušší a rychlejší bez újmy na osvědčené kvalitě. Řada prefabrikovaných konstrukčních prvků minimalizuje dobu montáže, zabraňuje chybám a zvyšuje ekonomickou úsporu.

Please install the Flash Plugin
  • Extrémní robustnost
  • Spolehlivé funkce
  • Jedinečné montážní výhody
  • Tichý chod
  • Bezpečné použití
  • Designové povrchy
  • Optimální řešení světelných poměrů
  • Estetická a inovativní

NOVÉ: Typ SW 80

Typ SW 80

Vysoce kvalitní tepelně izolovaná sekční vrata Teckentrup SW 80 jsou vhodná především pro chladírny a skladištní haly v potravinářství.

NOVÉ: Typ SLX

Typ SLX

Sekční vrata Teckentrup "SLX" z hliníkových rámových profilů a velkoplošných prosklívacích prvků propouští maximální množsví světla a představují díky velkoplošným transparentním výplním stylovou a elegantní variantu pro zvláštní průhled.

Typ SW

Typ SW: Energeticky úsporná vrata - udržují teplo v hale

Typ SW: Energeticky úsporná vrata - udržují teplo v hale

Sekční vrata Teckentrup typu "SW" z ocelových lamel poskytují maximum bezpečnosti a spolehlivosti. Dvoustěnná konstrukce vyplněná polyuretanovou pěnou má tepelně izolační vlastnosti a je vhodná zejména pro vytápěné haly.

Typ SL

Typ SL: Prosvětlená vrata - prosvětlují a zpříjemňují prostředí v halách

Typ SL: Prosvětlená vrata - prosvětlují a zpříjemňují prostředí v halách

Sekční vrata Teckentrup typu -SL" z hliníkových rámových profilů a prosklívacích prvků jsou extrémně světlopropustná a dodávají každé hale elegantní vzhled. Tvary a rastry prosklení lze individálně sestavovat. Intenzivní pronikání světla zajišťuje optimální pracovní podmínky. Na přání lze kombinovat i barevné výplně hodící se k profilu s prosklenými výplněmi.

Typ SLW

Typ SLW : Kombinovaná vrata z oceli a hliníku plní dvojí funkci

Typ SLW : Kombinovaná vrata z oceli a hliníku plní dvojí funkci

Sekční vrata Teckentrup typu "SLW" se soklem z ocelových lamel a elegantní hliníkovou rámovou konstrukcí jsou hospodárnou alternativou v případě, že je požadována zároveň robustnost i velkorysý průnik světla. Díky skleněným prvkům vniká do haly dostatek světla, co- vytváří příjemnou pracovní atmosféru. Standardně používané dvojité prosklení zajišťuje optimální tepelně izolační účinky.