Ke stažení Kontakt
Garážová vrata

Garážová vrata

Když stavíte dům, díváte se do budoucnosti. Dobrá investice je pouze řešení, které bude fungovat roky. Díky tomu jsou výrobky CarTeck tak ceněné. Teckentrup znamená "Made in Germany". Na základě více než 80 let zkušeností používáme odolné, vysoce kvalitní materiály a pracujeme s největší přesností.

Garážová vrata Teckentrup se používají po celá desetiletí jak pro nové budovy, tak pro renovace. Tato důvěra má dobrý důvod: V našem vývoji kombinujeme osvědčenou kvalitu produktu v souladu s DIN EN ISO 9001 s komplexními službami, od počáteční konzultace až po následnou kontrolu. Garážová vrata Teckentrup znamenají nejen nejmodernější technologii, ale také design a bezpečnost.

Přehled našich produktů naleznete na této stránce. Představujeme naše sekční a výklopná garážová vrata. V závislosti na individuální situaci mají obě varianty výhody a nevýhody pro majitele domů. Chcete-li se dozvědět, jaké to jsou, co byste měli zvážit při nákupu, a jak můžete najít vrata vhodná pro vaše konstrukční vlastnosti, podívejte se na následující informace.

Produkty