Ke stažení Kontakt
Průmyslová rolovací vrata

Průmyslová rolovací vrata

Díky technologii prostorově úsporného navinutí lamely na nosný buben jsou rolety Teckentrup zvláště vhodné pro vysoké a především široké uzávěry otvorů průmyslových hal. Jsou vhodné i pro vysoké zatížení větrem. Tam, kde konstrukce stropu ztěžuje nebo dokonce zakazuje upevnění vodicích lišt, jsou rolety první volbou.

Naše roletová vrata zajišťují vysokou úroveň ochrany a bezpečnosti, bez ohledu na to, zda uzavírají přístup k vozovému parku nebo do skladu. Flexibilní konstrukce vrat s extrémně stabilními oboustrannými profily umožňuje řešení šitá na míru pro různé požadavky. Stabilni a robustní komponenty, jakož i další mechanické blokovací prvky, jako je mechanická zástrč nebo uzamykatelný podlahový profil, zajišťují, že je vždy zajištěna účinná ochrana proti vloupání. Možnost instalace boční dveře zajišťují v případě potřeby hladký průchod osob. Ať už s pevnou nebo otočnou boční částí, bezpečnost a funkčnost jsou vždy v popředí.

Rolety Teckentrup splňují všechny bezpečnostní požadavky a specifikace EN 13241-1. To znamená, že pro každá vrata jsou v souladu s evropskými normami uvažovány mechanické aspekty, bezpečnost použití, tepelná izolace, zvuková izolace, těsnost a zatížení větrem. Vysoce výkonné pohony a řídicí systémy jsou dokonale vzájemně sladěny a lze je snadno instalovat a programovat. Použití moderních ovládacích prvků zajišťuje dodatečné pohodlí při každodenním otevírání a zavírání vrat.

Produkty