Ke stažení Kontakt
Požárně odolné dveře T90

Požárně odolné dveře T90

Nebezpečný požár může nastat kdekoli, bez ohledu na to, zda se jedná o průmyslovou budovu nebo obytný komplex. Ujistěte se, že lidé jsou chráněni a vyhněte se nejhoršímu instalací dveří T90. Protipožární dveře jsou součástí každého dobře koncipovaného plánu protipožární ochrany budovy. Ale proč byste se měli rozhodnout pro protipožární dveře T90? Je to docela jednoduché: Dveře T90 jsou hodnoceny jako „ohnivzdorné“ a zajišťují, aby dveřmi ve vážných situacích nepronikaly žádné plameny. Teplo vytvořené ohněm je také zadržováno co nejdéle.

T90 poskytuje maximálního ochranu, což konkrétně znamená, že odpovídající dveře mohou odolat nejpřísnějším zkušebním kritériím EN 1634-1 po dobu nejméně 90 minut. Po úspěšném testování jsou naše protipožární dveře schváleny podle DIN 4102. Naše dveře T90 podrobujeme nejpřísnějším zkouškám kvality v rámci systému řízení jakosti DIN ISO 9001, takže každé jednotlivé dveře z našeho širokého sortimentu poskytují maximální ochranu po celou dobu jejich životnosti.

Takzvané víceúčelové dveře jsou podrobeny dodatečným zkouškám, například podle DIN EN 1627 (RC), ve kterých je testován stupeň ochrany proti vloupání, nebo podle DIN 18095, který určuje stupeň dosednutí - dveře jsou kouřotěsné. To má za následek praktický vedlejší efekt: s protipožárními dveřmi T90 investujete do ochrany proti požáru a kouři. A zároveň obdržíte osvědčené zařízení na ochranu proti nežádoucím hostům.

Produkty