Ke stažení Kontakt
Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře

Teckentrup nabízí svým zákazníkům po celá desetiletí velký výběr testovaných bezpečnostních dveří odolných proti vloupání. Bezpečnostní dveře Teckentrup lze použít v soukromém i komerčním prostředí. Bezpečnostní prvky dveří odolných proti vloupání jsou z vnější strany stěží rozpoznatelné.

Použití bezpečnostních dveří je univerzální a sahá od dveří do domácích sklepů, přes zabezpečení v počítačových místnostech, výstupních dveřích supermarketů až po vysoce zabezpečené prostory v psychiatrických léčebnách a policejních stanicích včetně speciálních dveří pro vězeňské cely. 

Například v domácím prostředí můžete využít bezpečnostní sklepní dveře „Teckentrup“.

Bezpečnostní dveře jsou rozděleny do 6 různých tříd odporu RC 1 až RC 6 (RC = třída odolnosti, dříve WK1, WK2, WK3, WK4, WK5, WK6). RC 6 označuje nejvyšší třídu odporu. U obytných nemovitostí obvykle postačuje třída odporu RC 2 až RC 3, pro běžné kancelářské budovy se doporučuje třída odolnosti RC 3. Samozřejmě je možná i vyšší třída odporu.  Od 01.02.2010 je závazná norma vnějších dveří DIN EN 14351-1. Z tohoto důvodu jsou všechny venkovní bezpečnostní dveře označeny značkou CE.

Produkty