Ke stažení Kontakt
Požárně odolné dveře T30

Požárně odolné dveře T30

Potřebujete protipožární dveře k vybavení vaší budovy v souladu s platnými bezpečnostními předpisy a vašimi osobními požadavky? Pak vás naše řada protipožárních dveří přesvědčí a najde ty, které dokonale vyhovují vašim požadavkům, velikosti a konstrukci budovy.

Prevence a omezení: Toto jsou dvě klíčová slova optimální požární ochrany. Společnost Teckentrup je již desetiletí odborným partnerem v oblasti požární ochrany. Využijte našich zkušeností a investujte do své bezpečnosti tím, že získáte dveře s protipožární ochranou! V komplexech budov, zejména v průmyslu, nelze nikdy zcela vyloučit výskyt požárů. Je důležité spoléhat se na účinnou protipožární ochranu protipožárními dveřmi, čímž se zabrání rozvoji a šíření ničivých požárů.

Jako odborný partner při zajišťování vaší budovy jsme zde, abychom vám pomohli a poradili při výběru dveří, protože naše protipožární dveře pokrývají řadu různých požadavků v závislosti na nebezpečí požáru a požárním zatížení. Všechny protipožární dveře podléhají požární zkoušce v souladu s normou EN 1643-1. Během této doby nemůže být překročena specifická mezní teplota na straně odvrácené od ohně a křídlem nebo zárubní protipožárních dveří nesmí proniknout žádné plameny. V závislosti na dosaženém čase jsou dveře klasifikovány jako dveře T30, T60 nebo T90.

Produkty