Ke stažení Kontakt
Průmyslová sekční vrata

Průmyslová sekční vrata

Instalace průmyslových sekčních vrat je nejběžnějším způsobem jak uzavřít venkovní otvory do průmyslových objektů. Používají se však i v centrech nouzových služeb, logistických centrech, skladech, požárních stanicích nebo dílnách. Vrata Teckentrup zajišťují bezpečné a stabilní uzavření, dosahují vysokých izolačních hodnot a díky mnoha konstrukčním možnostem je lze dokonale přizpůsobit každé budově. Průmyslová sekční vrata můžete také vybavit integrovanými dveřmi nebo bočními dveřmi, které odpovídají optice budovy.

Obecně si můžete vybrat mezi průmyslovými vraty o tloušťce 40 nebo 80 mm. SW 40 znamená efektivitu a trvanlivost, SL 40, SLW 40 a SLX 40 mohou dovnitř propustit světlo prostřednictvím Al rámových prosvětlovacích sekcí, což vytváří elegantní dojem zvenčí. Dobře izolovaná vrata o tloušťce 80 mm jsou obzvláště energeticky úsporné a lze je rovněž kombinovat s Al prosvětlovacimi profily. Například průmyslová vrata Teckentrup, „SW 40“, jsou zvláště vhodná pro použití ve vytápěných místnostech díky své konstrukci z PU pěny s dvojitou stěnou, která zajišťuje vynikající tepelnou izolaci. Velký výběr různých variant montáže umožňuje přizpůsobit vrata architektuře každé jednotlivé budovy. Na přání jsou vrata k dispozici také s různými zaskleními ze syntetického skla odolného proti poškrábání. SW 80 průmyslová sekční vrata jsou vhodná především pro chladírenské sklady a sklady, protože minimalizují ztráty tepla a chladu při použití tepelně oddělených ocelových profilů o tloušťce 80 mm. Speciální těsnění chránící proti kroucení poskytují zvláště nízkou hodnotu U=0,58 W / m²K. Sekční vrata SW 80 jsou navíc odolná proti dešti a poskytují odolnost proti vysokému zatížení větrem až do třídy 4 (= 144 km / h).

Každá vrata mohou být vybavena dle vašeho přání. Můžete například vybavit vrata v moderních barvách, ve všech odstínech dle RAL nebo s dřevěným dekorem. K dispozici je také odpovídající pohon pro každá vrata a mnoho možností ovládání: např. rádiový ruční vysílač nebo radar. Základními materiály tvořícími sekční vrata jsou ocel, hliník nebo kombinace obou materiálů. Vrata Teckentrup splňují všechny bezpečnostní požadavky a specifikace EN 13241-1. Navíc se vyznačují snadným použitím a uživatelsky přívětivým ovládáním.

Produkty