Ke stažení Kontakt
Průmyslové dveře

Průmyslové dveře

Ať už lehké dveře v kancelářích nebo soukromých domech, nebo pevné a stabilní ve speciálních oblastech, jako jsou soudnictví nebo zdravotnické budovy. Reprezentativní architektura interiéru, vysoké technické požadavky, jako je požární ochrana a údržba únikových cest, a dostupnost jsou dnes ve většině budov standardem. Často musí uspokojit každý faktor stejně: zajistit pěkný vzhled, ochranu před ohněm a kouřem a být přístupné pro osoby se zdravotním postižením v případě požáru. Technické požadavky na dveře jsou proto složité.

Od požární ochrany přes ochranu proti vloupání až po zvukovou a tepelnou izolaci - nabízíme individuální dveřní systémy pro všechny požadavky na konstrukci objektů: Protipožární dveře Teckentrup splňují všechny požadavky na klasifikaci odolnosti proti požáru (T30), vysoce požární odolné (T60) a ohnivzdorné (T90). Protipožární dveře od firmy Teckentrup jsou testovány v souladu s normami DIN a mají speciální těsnící systémy. Bezpečnostní dveře Teckentrup chrání lidi a majetek. Naše dveře jsou odolné proti vloupání a díky efektivním konstrukcím zajišťují ochranu až po RC 4 - od dveří v suterénu až po dveře vězeňské cely.

Pro každého, kdo hledá ochranu před hlukem jsou tím pravým výrobkem Teckentrup zvukově izolované dveře do 57 dB. Zvukově izolační dveře odpovídají platným normám DIN. Dvouplášťové, tepelně izolované víceúčelové nerezové dveře se používají všude tam, kde je třeba se vyhnout ztrátám energie. Vzhledem k tomu, že vzhled použitých dveří nenarušuje interiérový design, naše odolné interiérové ​​dveře z oceli dokonale ladí s okolím.

Produkty